BüYüLENME HAKKıNDA HERBALIFE TüRKIYE

Büyülenme Hakkında herbalife türkiye

Büyülenme Hakkında herbalife türkiye

Blog Article

E-posta veya SMS vasıtasıyla reklam girmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan vazgeçme seçeneği sunulacaktır.

Herhangi bir maddenin, bu özdek canipımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, sağaltım edici yahut sağlamlığı artırıcı sinerjileri dair rastgele bir şekilde rastgele bir iddia öne süren herhangi bir web sitesi veya web sayfasından Site veya öteki Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya bağlantı bildirmek.

Elektronik posta veya SMS yoluyla reklam kabul etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

Bir diğer kullanıcının Kent’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanımına karışma geçirmek; Yasalara orantılı sıfır herhangi bir davranışta olmak;

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle alakalı vesair bilgiler ile birlikte merkezi bir bilgi havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı henüz yerinde yönetmemizi ve size daha yavuz hizmet sunmamızı esenlamaktadır.

Kent’de yahut vesair Maruz Bilgiler’bile kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin veya gayrı Sunulan Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut eleştiri meydanına herhangi bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Onayınızı hordaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın süflida gösterilen gizlilik ayarlarını değemektirerek istediğiniz vakit geçmiş alabilirsiniz.

Onayınızı bayağıdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS yoluyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın aşağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğalışveriştirerek istediğiniz devir geçmiş alabilirsiniz.

şehir’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız yahut hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site’yi yahut vesair Sunulan Detayları satın alması veya kullanması;

Üyelik esnasında bir problem evetşamanız yerinde whatsapp hattımızdan bize ulaşarak koltuk alabilirsiniz.

Yöresel yasalar uyarınca bulunan olması yerinde Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı meydanınızda yer alan salahiyettar devamını oku Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Herbalife, sair herhangi bir hizmet sağlayansını, e-posta hizmeti veya benzeri bir hizmet sağlayıcısını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin rastgele birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

Herhangi bir maddenin, bu husus semtımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun evet da olmasın, sağaltım edici yahut sağlığı zaitrıcı kudretleri konusunda herhangi bir şekilde herhangi bir sav öne devam eden rastgele bir web sitesi veya web sayfasından Site yahut vesair Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya ilişkilantı iletmek.

Ürün ısmarlamai ve henüz fazlası Giriş dokuman yahut bir online tutum oluşturun Herbalife Nutrition'a Zalimlın!

herbalife

Report this page